Při objednávce nad 2000 Kč máte dopravu na nás. Děkujeme za vaše nákupy.

Fotoalbum spirálové černé

370 Kč 590 Kč 790 Kč 590 Kč 790 Kč 890 Kč od 370 Kč
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
formát fotoalba
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
  1. velikost: různé rozměry-čtverec / A4 landscape / A4 portrét
  2. počet listů: 24
  3. vnitřní papír: černý recyklovaný karton o gramáži 300 gsm
  4. obálka: knihařská lepenka potahovaná černým knihařským plátnem
  5. vazba: kovová spirála 25 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spirálové Fotoalbum Black Edition s obálkou z knihařského plátna a vnitřním recyklovaným kartonem. Alba vyrábíme v několika barevných variantách a rozměrech. 3+3 obdélníkové a čtvercové formáty. Papírna fotoalbum Black Edition vzniklo ve chvíli, kdy jsme se pro vlastní účely snažili sehnat neutrální a praktické album na naše rodinné fotky. Rozhodnutí vyrobit alba vlastní se vyplatilo a naši zákazníci to svým zájmem o tento výrobek jen potvrzují. Pevná obálka z knihařské lepenky potažená černým knihařským plátnem je tím pravých ochráncem. Na vnitřní listy jsme použili černý recyklovaný karton o gramáži 300 gsm. S tímto materiálem pracujeme od začátku našeho projektu a jako vnitřek fotoalb funguje ideálně.

Dostatečně pevné pro vlepování fotek a zároveň ne příliš objemné, takže se do alba vejde 24 listů tohoto kartonu. Spirálová vazba je velice praktickou volbou. Funguje spolehlivě, albem se příjemně listuje a nejširší verze spirály 25mm dává albu dostatečnou kapacitu.Fotky do alba lze jak vlepovat, tak je možné použit i foto růžky. Popisky jde elegantně řešit bílou tužkou nebo metalickou fixou. Fotky doporučujeme vlepovat jednostranně, při oboustranném vlepování by kapacita vazby nemusela stačit. Rozhodně si váš záměr vyzkoušejte na nečisto, než začnete fotografie vlepovat. 

Papírna ® je český výrobce každodenních předmětů. Značka od svého založení v roce 2014 rychle upoutala mezinárodní pozornost pro svoji sadu papírenských produktů, které jsou kvalitní a cenově dostupné. Papírnictví jinak. S vámi. 

www.papirna.cz