Dřevěná razítka na míru

Sleva
2 850 Kč –5 %
razitko na zakazku papirna 07
2 850 Kč –5 % 2 699 Kč
Dostupné. Do týdne u Vás

  1. rozměry 90x45 / 45x45 / 90x90 mm
  2. dřívko z bukového masivu a gumový štoček
  3. originální přání a branding, diy balicí papír + tapeta
  4. aplikace motivu na dřívko i štoček gravírováním
  5. luxusní obal z černého papíru s ražbou
  6. ruční výroba v České republice
  7. váha 2 x 45 g / 80 g nebo 150 g
  8. jednoduše pošlete motiv
  9. nebo vám návrh připravíme

Detailní informace

Detailní popis produktu

Více než 40 druhů originálních ilustrací & typografie v jednotném stylu z lokální písmomalířské a ilustrátorské dílny. Motivy gravírujeme na ergonomicky opracovaný špalíček-dřívko z odřezků jihlavské pily s gumovým štočkem od certifikovaného českého výrobce. To celé dostanete v exkluzivním a rafinovaném papírovém obalu. To jsou razítka z Papírny, kterými otisknete je i sebe tam, kde je vás společně třeba. Vyhrajete si a vytvoříte tak jednoduše vždy unikátní dílo, dárek nebo v kombinaci s barevnými kolekcemi obálek a sešitů, klidně celý brand design a identitu.

Dřevěná razítka 3 základních velikostí s gumovým štočkem na opracovaném bukovém dřívku z jihlavské pily a originálními ilustracemi z naší dílny. Lokální výroba a světové výsledky:) Metafory, symboly nebo zkrátka a dobře obrázky, kterými vyzdobíte balicí papír, obálku nebo sešit a vytvoříte tak originální dárek. Můžete hezky nakombinovat s výraznými barvami obálek sešitů a všeho dalšího, co vyrábíme nebo máte doma a vznikne vaše zcela autorské přání nebo umělecké dílo. Razítkování je hra u které čas většinou přestane tak nějak existovat. V našem obchodě si vše můžete vyzkoušet. Zde, na našem webu bezpečně objednat. Posíláme Zásilkovnou rovnou k vám nebo na výdejní místo, zkrátka tam, kam to máte nejblíž. 

Razítka podle vás. Originální razítka ze srdce, dřeva a gumy. Dvě menší (45x45) nebo jedno střední obdélníkové (90x45) nebo máte chuť na velké (90x90 mm)? Pořiďte si dva kousky s menšími rozměry 45x45 mm nebo jeden hranolek 90x45 nebo razítko akorát do ruky 90x90 mm. Je na vás jaký rozměr zvolíte. Špalíček z bukového masivu s mechovou podložkou a štočkem z gumy bude u všech. Razítko jsme ochránili zdraví nezávadným a vodou ředitelným lakem. Razítko s vaším motivem. Pro vás. Nebo pro někoho. Tiskněte Papírnu.

Podklady a postup v jednoduchém procesu: K výrobě je třeba dodat motiv v jedné barvě (černá), v tiskovém PDF a v křivkách. Společně vybereme nejvhodnější rozměr a podklady si na tento rozměr připravíme. Na výrobu potřebujeme max. 10 pracovních dní od potvrzené objednávky a odsouhlaseného motivu. Pokud víte už nyní, jaký rozměr razítka potřebujete, napište nám to prosím do poznámky při objednávce. Inkoustovou podušku je možné dokoupit na místě při vyzvednutí v Papírně nebo objednat předem. Poduška je naplněna kvalitním razítkovacím inkoustem černé barvy. Je vyrobena v ČR a při její výrobě nevzniká žádný CO2. Malá poduška na razítka o velikosti 45 x 45 nebo 45 x 90 mm je v naší stálé nabídce a prodáváme ji za 129 Kč. Velká poduška pro razítka velikosti 90 x 90 mm je k dispozici pouze na objednávku za 249 Kč.

Máte představu, nemáte motiv? Nic se neděje, s naším grafickým studiem vám pomůžeme. Nemáte motiv připraven v tiskovém formátu? Máte svůj motiv pouze ručně nakreslený? Máte svůj motiv pouze jako nápad v hlavě? Naše grafické studio (člen Unie grafického designu) je vám plně k dispozici. Cenu prací spočítáme na základě složitosti a náročnosti motivu tj. na základě potřebného času na jeho přípravu a návrh kalkulace vám pošleme.
 
Potřebujete logo? Práce je nám možné zadat také jako kompletní tvorbu
firemního loga a vizuální identity s dodáním grafického manuálu. Nabízíme a zajišťujeme kompletní grafické služby přímo
v Papírně.
  
Papírna ® je český výrobce každodenních předmětů. Značka od svého založení v roce 2014
rychle upoutala mezinárodní pozornost pro svoji sadu papírenských produktů,
které jsou kvalitní a cenově dostupné. Vyrábíme šetrně v České republice. Papírnictví jinak. S vámi

www.papirna.cz