Písanky a psavci

Momentka ze studia, kde právě teď probíhá Kurz anglické kurzívy s La Literou. Rádi byste svůj kurz pořádali u nás a s námi? Ozvěte se na na email info@papirna.cz Přejeme krásný víkend z Papírny!

Vouchery, které svět neviděl

Co si budem. Pro malé lokální podniky to teď po všech stránkách není žádný med. Bezobalu píšou, že jsou v téměř v pytli, sbírky jsou teď v jednom ohni a každý šetří, kde se dá. Nedivíme se. Pokud byste rádi podpořili vaše lokální papírnictví, nabízí se několik možností. Vymysleli jsme pro vás tu nejjednodušší. Nepláčeme, ale vytvořili jsme vouchery pro nákup v našem e-shopu. Pokud váháte co si vybrat nebo byste s ním obdarovali někoho, komu udělají radost, tak přesně pro tohle jsou fajné a prima. V naší online samoobsluze visí od dnešního dne (27/7/22) nad pultem ve 3 nominálních hodnotách. Malý, větší a grande za 500, 1000 a 1500 Kč. Vždy s nějakou o trochu lepší cenou jako poděkování za váš support. Tady jsou a děkujeme.


Nový kurz

Po velmi vřelém přijetí kurzu Písmomalířství jsme se spojili s Katkou z La Litery, abychom připravili další vzdělávací kurz. A kam se v užitém výtvarnu mrkneme tentokrát? Bude to edukativní a milé setkání s teorií i praxí kaligrafické techniky anglické kurzívy. Jednorázový vzdělávací kurz v délce trvání circa čtyř hodin (4x 60 minut) začíná v pátek 12. srpna 2022 od 17.00 a trvá bude trvat přibližně do 21.00 h. Kurz bude rozdělen do jednotlivých tématických bloků oddělených drobnými přestávkami (chlebíčky a kafe:) a bude probíhat na adrese našeho studia: Papírna, Dělnická 1020/54, Praha 7-Holešovice. Více detailů a informací naleznete přímo v popisu kurzu na našem e-shopu, kde si můžete obsah a cíle kurzu pečlivě prostudovat a také rovnou rezervovat.


Ahoj!

Vítejte na zcela čerstvém a novém blogu Papírny! Je to místo, kde potkáte aktuality a novinky z portfolia naší značky, stejně tak jako myšlenky a pocity, které mohou mít zakladatelé nebo jejich přátelé po tom všem, co mají s Papírnou za sebou. A co teprve před sebou! Z blogu budeme nepravidelně sdílet obsah a ukázky na naše sítě. Ať už je to Facebook nebo Instagram, vždy zde na jdete aktuální nabídku a čerstvý obsah. P.S. Víte, že nám už rok a půl funguje e-shop, který postupně ladíme na level Top user-friendly módu. Podívejte se sami a dejte nám vědět, co funguje a co bychom případně mohli vylepšit. Děkujeme, že jste s námi.