Právě pro vás připravujeme stránku Spolupráce. Omluvte prosím případné nedokonalosti, které nyní ještě může mít. Děkujeme:) Naše služby fungují na 100% a můžete je poptat už nyní: info@papirna.cz

Kombo gradientus 2

Novinka
690 Kč
Skladem. K odběru ihned v Papírně

  1. velikost: A5+ (155x210 mm)
  2. ručně šitá vazba V7/V8 s rafinovanou kapsou
  3. upcyklovaná obálka i vnitřní strany
  4. dvě barvy obálky-různé kombinace
  5. počet listů: 70 listů-začít můžete z obou stran
  6. tečkovaná lineatura-upcyklované listy
  7. papír: 75% recyklovaný + 25% FSC certifikace
  8. gramáž: 300 gsm obálka, 80 gsm vnitřní papír
  9. váha: 220 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kromě limitované červánkovo-fialkové edice z barev diářů 2024, jsme tentokrát vyrobili několik unikátních kousků v barvách, které jsme včera přivezli z ostravské dílny. Rafinovaný a přesto raw zápisník ve sběratelské kvalitě je kompletně vyroben z čistých odřezů a znovupoužitých materiálů. Skutečný poklad z odpadu. Více na webu-link v BIO.

Nechte se překvapit a my Vám konkrétní kombinaci barevné obálky vybereme. Nebo nám jednoduše podle fotky k objednávce napište Vaše barevné přání a my pro Vás z originálních kousků vybereme, pečlivě zabalíme a pošleme. A jaké kombinace barev obálky máme? Mrkněte se do stories a na web, kde najdete všechny fotky. Čím dřív tím větší výběr.

Znovu používáme čisté odřezy z výroby standardních sešitů. V limitované edici barevného ladění obálky červánkovo-fialkových diářů 2024. Vyrobili jsme je v Ostravě ve spolupráci s designérkou Gabrielou Pilařovou v jejím kreativním ostravském studiu. Ve sběratelské kvalitě. Pečlivě vybrané barvy předvečerní oblohy = 2 varianty barev k výběru: Červánkový stín a Fialkové mraky v každém z nich. Jedna strana tak a druhá naopak. Anebo obráceně, kde začnete nebo skončíte je na vás. Kvalitní šitá vazba V8/V7 s flat otevíráním. Upcyklované listy i celá obálka. Rafinované kapsy a barevný přechod v šité niti na hřbetu.

Vyrábíme je pro vás v Ostravě a i když si je můžete otevřít zcela na rovinu, přesto vám nebudou připadat bez výrazu ploché. Každý kus je kompletně upcyklován z nevyužitých zdrojů papíru, které máme celkem logicky všude kolem. Prohlédněte detaily. A tečkovanou lineaturu s tiskařskými značkami. Se svou kombinací barev a zpracování je najdete jak v našem online shopu, tak holešovickém obchodě v Praze 7.

Papírna ® je český výrobce každodenních předmětů. Značka od svého založení v roce 2014 rychle upoutala mezinárodní pozornost pro svoji sadu papírenských produktů, které jsou kvalitní a cenově dostupné. Papírnictví jinak. S vámi. Děkujeme za podporu lokální výroby naší značky.

www.papirna.cz