Sešity Kajety Karlín

Novinka Tip
325 Kč –10 %
Sešity Kajety Karlín
325 Kč –10 % 290 Kč
Skladem. K odběru ihned v Papírně

  1. Autorské sešity od Jacka Jaška s ručním šitím
  2. A5, B5+ různé formáty
  3. Upcyklovaná obálka z prokladů banánových beden
  4. Znovupoužité čisté vnitřní listy, šedo-šedé, hnědo-hnědé
  5. 110-140 gsm blok z toho, co je kolem
  6. V1 vazbou nití šitou ručním stehem
  7. Několik odstínů barvy v kolekci 2024
  8. 32-48 stran, podle možností

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jacek Jaško je polský novinář a fotograf a také kamarád Papírny. Ve svém volném čase se věnuje mnoha zájmům a při svých cestách sbírá papír. Ten sešije a vyrobí jedinečné a naprosto autorské zápisníky. Není jeden jako druhý, jen jedno mají společné. V jejich vazbě nenajdete jediný nový list nebo obálku. Svůj materiál si natěží a pak z něho vyrobí kraftové pecky v různých a často atypických rozměrových formátech. Naprostou fantazií jsou pak zápisníky jejichž obálku Jacek "natěžil" z prokladů banánových beden ze supermarketů. V samotném obsahu vás pak často překvapí něco, co je jasným záznamem jeho cesty.

Sešity vyrábíme již třetím rokem a ještě nikdy nebyly na eshopu. Váš zájem na trzích a design marketech nás přesvědčil, že má smysl je nabízet také online. Jste firma, máte vlastní značku? Rádi je pro vás vyrobíme na míru vaší organizaci. Obraťte se přímo na nás nebo Juditu z naší spřátelené zelené reklamní agentury Greencat která Vám k tomu vymyslí i další produkty (mrkněte na jejich web) a společně navrhneme, co přesně by mohlo sedět zrovna vám a bylo užitečné vaší cestě.

Papírna ® je český výrobce každodenních předmětů. Značka od svého založení v roce 2014 rychle upoutala mezinárodní pozornost pro svoji sadu papírenských produktů, které jsou kvalitní a cenově dostupné. Papírnictví jinak. S vámi. 

www.papirna.cz