Při objednávce nad 2000 Kč máte dopravu na nás. Děkujeme za vaše nákupy.

Razítko Vlčí mák

380 Kč 580 Kč od 380 Kč
Dostupné. Do týdne u Vás Dostupné. Do týdne u Vás Zvolte variantu
Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

  1. rozměry 45x45 / 45x90 mm
  2. dřívko z bukového masivu a gumový štoček
  3. originální přání a branding, diy balicí papír + tapeta
  4. aplikace motivu na dřívko i štoček gravírováním
  5. luxusní obal z černého papíru s ražbou
  6. ruční výroba v České republice
  7. sbírka více než 40 motivů (nekončící:)
  8. design Tatiana Karpová
  9. váha 40 g / 75 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Více než 40 druhů originálních ilustrací & typografie v jednotném stylu z lokální písmomalířské a ilustrátorské dílny. Motivy gravírujeme na ergonomicky opracovaný špalíček-dřívko z odřezků jihlavské pily s gumovým štočkem od certifikovaného českého výrobce. To celé dostanete v exkluzivním a rafinovaném papírovém obalu. To jsou razítka z Papírny, kterými otisknete je i sebe tam, kde je vás společně třeba. Vyhrajete si a vytvoříte tak jednoduše vždy unikátní dílo, dárek nebo v kombinaci s barevnými kolekcemi obálek a sešitů, klidně celý brand design a identitu.

Dřevěná razítka 3 velikostí s gumovým štočkem na opracovaném bukovém dřívku z jihlavské pily a originálními ilustracemi z naší dílny. Lokální výroba a světové výsledky:) Metafory, symboly nebo zkrátka a dobře obrázky, kterými vyzdobíte balicí papír, obálku nebo sešit a vytvoříte tak originální dárek. Můžete hezky nakombinovat s výraznými barvami obálek sešitů a všeho dalšího, co vyrábíme nebo máte doma a vznikne vaše zcela autorské přání nebo umělecké dílo. Razítkování je hra u které čas většinou přestane tak nějak existovat. V našem obchodě si vše můžete vyzkoušet. Zde, na našem webu bezpečně objednat. Posíláme Zásilkovnou rovnou k vám nebo na výdejní místo, zkrátka tam, kam to máte nejblíž. 

Papírna ® je český výrobce každodenních předmětů. Značka od svého založení v roce 2014 rychle upoutala mezinárodní pozornost pro svoji sadu papírenských produktů, které jsou kvalitní a cenově dostupné. Papírnictví jinak. S vámi. 

www.papirna.cz