Penál z jasanového dřeva

690 Kč
Skladem. K odběru ihned v Papírně
  1. Penálek z jasanového dřeva z jihlavské pily
  2. Rozměry: 233 x 62 x 20 (d x š x v)
  3. Materiál: jasanový masiv
  4. Možnost barvení a lakování: ano
  5. Počet otvorů: 2
  6. Kapacita: 10-12 ks tužek
  7. Váha: 125 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Obnovili jsme výrobu precizních dřevěných penálků na 10-12 tužek. Penálky jsou  novým produktem, který vychází z naší spolupráce se střední odbornou školou stavební v Jihlavě-Heleníně. Design vychází z původních penálů, které si pamatujete u našich prarodičů. Všechny penály vyrobili studenti truhlářských a tesařských oborů pod odborným vedením mistrů ve svém oboru.

Perfektní pracovní pomůcka, ale také vkusný dárek pro kohokoliv, kdo ho ocení. Design jsme navrhli podle těch kousků, které jsme našli na půdách, vitrínách a truhlách po našich babičkách a v dědově ponku. Vyrobené jsou z jasanového masivu společně s báječnými studenty střední odborné školy v Heleníně u Jihlavy. Pod odborným vedením Jiřího Volšinského a také Lúdi Hovoříka, se kterým už téměř 10 let vyrábíme dřívka našich razítek nebo interiér nové Papírny.
Zkrátka perfektní párování.

Papírna® je český výrobce každodenních předmětů. Značka od svého založení v roce 2014 rychle upoutala mezinárodní pozornost pro svoji sadu papírenských produktů, které jsou kvalitní a cenově dostupné. Papírnictví jinak. S vámi. Děkujeme za podporu lokální výroby naší značky.

www.papirna.cz