Příběh

Cirkus Papírna

Made in Czech Republic (1981)
V roce 1981 narodil se Michal Koubský i Jaromír Koubek. O pár let později spolu vychodili devítiletku v Kolíně. Jeden po gymplu vystudoval obalový/grafický design ve Štětí, městě s mega papírnou, a druhý po škole cestovního vzruchu provozoval průvodcovský cirkus na posázavském hradě Český Šternberk.

Made in U.S.A.
Na začátku jara 2013 se Michal vrátil z cesty po NYC, Bostonu, Gloucesteru a North Adams a samozřejmě byl chytrý jako rádio. Jednoho pátečního večera vyjeli si tihle dva-Koubský&Koubek do černokosteleckého pivováru, aby všechno vymysleli. Takhle.

Made in Letná
Nepodcenili přípravu a začali intenzivně hledat a učit se. Jejich výrobní družstvo aka Papírna Stationery s.r.o. od roku 2014 píše své řádky na holešovických ulicích, českých náplavkách a také na své fb stránce. O 1/2 rok později otevírají první obchod v ulici Františka Křížka na Letné a nyní spouští (konečně) stránky.

Made in Papírna ®
Podnětem pro vznik Papírny, byla chuť tvořit a zároveň jednoduchou formou inspirovat k tvorbě. Za pochodu synergicky zalévat a nechat růst značku. A samozřejmě potkávat inspirující lidi, (rozuměj vás), nechat se prostoupit řemeslem a posouvat ho dál. Začněte s námi. 

Michal Koubský a Jaromír Koubek + všichni z Papírny